Par mums

Mēs ticam, ka būšanai mājās un laika pavadīšanai pie dabas ir jāiet roku rokā. Tāpēc mūsu misija ir tuvināt cilvēkus viņu saknēm, būvējot mājas ar ērtiem plānojumiem un relaksējošām iekštelpām.

Katrai VERANDA klāsta mājai ir terase un āra veranda (lievenis), kas nodrošina lieliskas atpūtas telpas. Tā ir Jūsu mājas apgaismotākā zona, kas ir lieliski piemērota pasākumu rīkošanai viesiem, agrās pavasara saules baudīšanai vai ikdienas jogas praksei.

Mūsu pavisam jaunais piedāvājums, daudzfunkcionālais SHELTER māju klāsts, ir pieejams pasūtīšanai jau tagad. Šis kompaktais dizains nodrošinās izcilu risinājumu jaunām ģimenēm un āra entuziastiem, kuri vēlas uzlabot savu ziemas un vasaras brīvdienu pieredzi.

Projekts ir izstrādāts sadarbībā ar arhitektiem, koncentrējoties uz vides kvalitāti un izcilu vides ilgtspēju. Katrs mūsu īstenotais projekts padara pasauli par zaļāku vietu, un mēs būtu pateicīgi, ja Jūs būtu daļa no šī stāsta.

SAZINĀTIES 

Atrodamies Latvijā, vienā no zaļākajām un mežainākajām valstīm reģionā un ražojam ilgtspējīgas un energoefektīvas dzīvokļa-izmēra mājas.